سرخط خبرهای سازمان

پیام تبریک سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی-منطقه ی چهارمحال و بختیاری به مناسبت انتصاب آقای الله کرم نصیری به معاونت اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری

 

به نام خدا
برادر همفکر، اصلاح طلب باسابقه و محترم جناب آقای الله کرم نصیری

با سلام

انتصاب شایسته ی حضرتعالی به عنوان معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه ی منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری را تبریک عرض می کنیم. از استاندار محترم ، جهت اعتماد به نیرویی اصلاح طلب و با سابقه همچون حضرتعالی کمال تقدیر و تشکر را داریم.
مستحضرید که استان چهارمحال و بختیاری به علل گوناگون در وضعیت نامطلوب تری از سایر استان ها از لحاظ اقتصادی قرار دارد. عبور از این وضعیت نامساعد، تلاش همه ی ارکان، دوری از سیاست زدگی، بهره مندی از دانش و تجارب دانشگاهیان و فرهیختگان استان را طلب می کند.

انتظار می رود با مدیریت هوشمندانه ی حضرتعالی، چابکی و پویایی در عرصه های مختلف اقتصادی تقویت شده، قانونمندی و سلامت اداری بر عرصه ی اقتصادی و منابع انسانی استان سایه افکنده و رانت زایی و فساد اداری در این عرصه رخت بر بندد. اقشار آسیب پذیر و دهک های پایین در بهره مندی از آنچه دولت محترم تدبیر و امید برای ارتقای زندگی شان، در نظر داشته بهره مند شده و زمینه ی سرمایه گذاری سرمایه گذاران در حوزه های مختلف فراهم آمده و با بهبود فضای کسب و کار و هم آهنگی دستگاه های ذی ربط، موجب بهبود وضع اشتغال در استان گردد.

موفقیت و سرافرازی آن برادر عزیز و دلسوز را از خداوند متعال خواهان و خواستاریم.

عزت تان مستدام باد

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی-منطقه ی چهارمحال و بختیاری

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا