سرخط خبرهای سازمان

فخاری در گردهمایی اصلاح‌طلبان استان بوشهر: باید برای خودزنی‌های اصلاح‌طلبان چاره جویی شود

اتحاد خبر:عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای خودزنی‌های اصلاح‌طلبان و حتی ملی در گفت و گوها بایست چاره جویی شود آنقدر که خودمان از ابزار فضای مجازی علیه خودمان استفاده می کنیم هیچ رقیب و حتی دشمنی در بیرون از ایران به این شدت استفاده نمی کند.

الهام فخاری چهارشنبه شب در گردهمایی اصلاح طلبان استان بوشهر در شهر برازجان گفت: با خودمان چکار می کنیم؟ مگر چه کسی جز ملت قرار است وضعیت این کشور را بهبود ببخشد؟

وی افزود: این خود تخریبی و دیگر تخریبی ها به ویژه برای جوان ترها و افراد فعال در مرکز عادت شده و باید برای آن چاره جویی شود.

رییس شورای اسلامی استان تهران ادامه داد: خستگی ها و درماندگی های ما یک واقعیت است، ولی پایان راه نیست و در این زمینه نیازمند یک شبکه موثر پشتیبانی هستیم.

فخاری تاکید کرد: در روند و ماهیت زندگی انسان خستگی یک واقعیت است، اما این خستگی به معنای ترک‌صحنه، دلمردگی و وادادگی نیست.

وی با بیان اینکه ایران روشنایی بخش جهان است، عنوان کرد: ایران نه تنها هستی بخش ما است بلکه در فضای جهان می درخشد، حتی در این روزهایی که این همه ناجوانمردی در مورد این کشور عزیز روا داشته شده است.

عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: نیاز امروز جامعه ما گفت و گو است، اینکه حتی با هم نشستن اصلاح طلبان اینقدر با تاخیر و تعلیق همراه می شود و بیشتر به گلایه می گذرد.

فخاری با اشاره به اینکه باید آیین گفت و گو را تمرین کنیم، تصریح کرد: ما قرار بوده اصلاحات را به نوعی پیش ببریم که بتوانیم با رقیب و حتی طرف های درگیر گفت و گو نماییم ولی چه بر سر اصلاح طلبان آمده است که از گفت و گو با هم پرهیز می کنیم؟

وی افزود: گفت و گو راهکار و تنها چاره ما می باشد که لازمه تحقق این مهم نیز فاکتورهای شفقت و همدلی، مروت و آیین مهربانی است و ماموریت ما تمرین همین مفهوم های کمرنگ شده در جامعه است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب بیان کرد: تنها ماموریت ما کسب قدرت نیست هر چند این امر نیز ضروری است، یک کاستی و نقدی که بر دولت وارد شده این است که نمی خواهد یا نمی تواند با مردمی که به آن رای داده گفت و گو کند.

الهام فخاری تصریح کرد: به دولت و مجلس نقد داریم ولی مسیری که طی شده به طور قطع به یاری همین دولت و مجلس بوده است.

وی افزود: نهاد اقتصادی با مردم گفت و گو نمی کند چون خیلی متخصص است و مردم را ظاهرا برای گفت و گو قابل نمی داند تا گیر و گرفتاری ها را برای مردم بازگو کند.

وی تاکید کرد: شاید در نبود گفت و گو و روبرو نشدن است که فساد پیش می رود چه بسا بخشی از آن نیز به این مربوط می شود.

عضو شورای شهر تهران اضافه کرد: باید با همدیگر گفت و گو کنیم، چرا که ما یک ملت هستیم و راه و چاره ما گفت و گو است.

فخاری تصریح کرد: به روش گفت و گو می‌توان مفهوم های کمرنگ شده در جامعه ث را برگرداند. هوای همدیگر را باید داشته باشیم و در خستگی ها مراقب همدیگر باشیم  حتی اگر رقیب مان باشد.

وی افزود: تفاوت جامعه ایرانی و ایرانی سربلند با سابقه تمدن و فرهنگ و تاریخ و پیشینه درخشان در همین شفقت و مروتی است که در گفت و گو حتی با رقیب خود داشته باشد.

الهام فخاری گفت: استان بوشهر با این ظرفیت و فضای مثبتی که در خود دارد به عنوان یکی از پایگاه های ارزشمند میهن دوستی و سربلند دفاع از میهن در همه هزاره ها و سربلند اصلاح طلبی در دهه های اخیر سرامد است.

وی بیان کرد: این یک درس ارزشمند است که قدر آن را می دانیم و باید هوای همدیگر را داشته باشیم، این روزها روزهای دشواری است و ما باید این مسیر را در کنار هم ادامه دهیم.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران  خاطرنشان کرد: ایران متعلق به همه ما است، به جان دوست‌ش داریم باهم از آن پاسداری می‌کنیم و و گوناگونی ادیان و اقوام را نیز باید به عنوان یک سرمایه همیشگی بیش از همیشه پاس بداریم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا