سرخط خبرهای سازمان

ناهید تاج الدین: احزاب نباید انتخابات محور باشند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در چهاردهمین کنگره حزب عدالت و آزادی ایران اسلامی گفت: نباید نمایندگان مجلس را تا انتخابات بعدی رها کنیم در صورتی که برخی احزاب در این زمینه فعال عمل کردند، اما آن طور که باید این اتفاق رخ نداد و به نوعی ما زمان را از دست دادیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، ناهید تاج الدین نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در چهاردهمین کنگره حزب عدالت و آزادی ایران اسلامی اظهار کرد: حزب عدالت و آزادی تفاوت خاصی با احزاب دیگر دارد و این تفاوت آن است که مرکزیت حزب عدالت و آزادی در اصفهان است در صورتی که ما بقیه احزاب کشور به صورت متمرکز در تهران قرار دارند.

وی افزود: حزب عدالت و آزادی ایران اسلامی جزو احزابی است که در همه بزنگاه ها عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشته است و من نیز  از بدو شروع فعالیتم ارتباط ویژه‌ای با دوستانی که در این حزب فعالیت می کردند داشتم و به نوعی خودم را جزو حزب عدالت و آزادی می‌دانم در صورتی که از اعضای حزب کارگزاران سازندگی هستم.

نماینده مردم اصفهان خاطرنشان کرد: احزاب نباید انتخابات محور باشند، از همین رو قرار بود انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت استانی برگزار شود که متاسفانه  به نتیجه نرسید ولی اگر انتخابات مجلس شورای اسلامی استانی می‌شد، قطعاً احزاب قدرت و تاثیرگذاری بیشتری پیدا می کردند.

وی افزود: پس از حضور در عرصه انتخابات، احزاب کمک کردند تا بار دیگر بعد از سال ها اکثریت کرسی های مجلس شورای اسلامی به همفکران ما اختصاص یابد که بعد از آن برای حضور نمایندگان در مجلس شورای اسلامی کم لطفی شد.

تاج الدین تصریح کرد: پس از ورود نمایندگان به مجلس این همدلی ایجاد شده بین آن ها و احزاب تداوم پیدا نکرد، من بارها در جلسات شورای هماهنگی متذکر شدم که نباید نمایندگان مجلس را تا انتخابات بعدی رها کنیم در صورتی که برخی احزاب در این زمینه فعال عمل کردند، اما آن طور که باید این اتفاق رخ نداد و به نوعی ما زمان را از دست دادیم.

وی تصریح کرد:  امیدواریم که در انتخابات های رو پیش رو این پتانسیل قوی که در احزاب وجود دارد به نمایندگان منتقل شود و پس از اتمام انتخابات، احزاب تاثیر گذاری بیشتری در مباحث کلان کشور داشته باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا