به گزارش خبرگزاری برنا دراصفهان، احمد شیرزاد در چهاردهمین کنگره سازمان عدالت و آزادى ایران اسلامى اظهار داشت:کار سیاسى و حزبى کردن ودوام آوردن یک حزب در دوره طولانی درحال حاضربسیار دشوار است.

نماینده سابق اصفهان درمجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: ما در شرایط حماسى زندگى نمى کنیم،البته که  آرمان هاى ما والاتر از وضعیت فعلی است اما باید حقایق ومشکلات پیش رو و واقعیت ها را ببینیم .

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ما در هرجبهه ای که کار می کنیم مى خواهیم دو پایه عدالت و آزادى را همزمان استوار نگه داریم و با شرایط کنونى دنیا، این امر سخت شده  است

شیرزاد تصریح نمود: در شرایط کنونى بسیارى افراد هستند که به بهانه جلوگیرى از استکبار،ارزشى براى حقوق بشر قائل نیستند. از طرف دیگر عده ای نیز وقتی ایران با قدرت پهپادی را ساقط می کنند ابا دارند از این که بگویند توانسته ایم از کشور دفاع کنیم،ابا دارند خوشحال باشند وخوشنودی خود را نشان دهند.در این دو گانگى کار ما سخت تر مى شود و پیدا کردن مواضع صادقانه سیاسی سخت به نظر مى رسد.

نماینده سابق اصفهان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: خوشبختانه سازمان عدالت و آزادى ایران اسلامی این مواضع را روشن نگه داشته ودر همه زمان در حد تعادل فعالیت کرده است. این سازمان امید را زنده نگه داشته و به درستى که همه ما به امید زنده هستیم.