سرخط خبرهای سازمان

ماجرای حمایت مهدی مقدری از یک تیم فوتبال ساحلی اصفهان و قهرمانی آن

تیم “صنعت فرش حداد اصفهان” با برد ۳ بر صفر بر “شهروند ساری” ضمن قهرمانی زودهنگام در لیگ یک کشور، به لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور صعود کرد.

ماجرای حمایت مهدی مقدری از این تیم چه بود؟

زمین فوتبال ساحلی ناژوان اصفهان که متعلق به شهرداری اصفهان است، تنها زمین فوتبال ساحلی اصفهان به شمار می‌رود. سال پیش، شهرداری اصفهان بنا به دلایلی قصد داشت زمین فوتبال ساحلی را برای مدتی از مدار بهره‌برداری خارج کند. با این وضعیت، تیم دسته یکمی “صنعت فرش حداد اصفهان” بدون زمین اختصاصی برای تمرین و مسابقات خود می‌شد و عملاً فرصت‌های طلایی این تیم از بین می‌رفت.

مذاکره برخی مدیران این تیم با مهدی مقدری، عضو شورای شهر و کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورا انجام شد و درخواست ادامه بهره‌برداری این تیم از زمین فوتبال ساحلی ناژوان با وی در میان گذاشته شد. در نهایت، مقدری با پیگیری این موضوع از طریق خانم دکتر فریده روشن (رییس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای شهر اصفهان) و مهندس شفیعی (مدیر وقت منطقه ناژوان) مشکل زمین فوتبال این تیم را برطرف کردند و تمرین‌ها و مسابقات “صنعت فرش حداد اصفهان” در همان زمین، از سر گرفته شد.

اینک، یک هفته باقی مانده به پایان لیگ دسته یک فوتبال ساحلی کشور، تیم صنعت فرش حداد اصفهان ضمن قهرمانی در این لیگ، مجوز صعود به لیگ برتر کشور را کسب کرد و افتخاری دیگر برای فوتبال اصفهان رقم زد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا