سرخط خبرهای سازمان

با حکم دبیر کل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی، کمیسیون “عدالت اندیشی” سازمان تشکیل و اعضای آن منصوب شدند

امیر طاهری دبیرکل سازمان طی حکمی با تشکیل کمیسیون عدالت اندیشیِ دفتر سیاسی، اعضای این کمیسیون را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، طاهری در این حکم با اشاره به مصوبه اخیر شورای مرکزی مبنی بر تمرکز بیشتر حزب بر مفهوم عدالت خواهی و عدالت اجتماعی از این کمیسیون خواست تا با تبیین شاخص‌های عدالت اجتماعی، راه‌بردهای سازمان را در این حوزه تدوین کند.
متن این حکم به شرح زیر است.

به نام خدا

نظر به مصوبۀ اخیر شورای مرکزی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی مبنی بر عنایت بیش‌ازپیش حزب به موضوع عدالت خواهی و عدالت اجتماعی، بر اساس این حکم «کمیسیون عدالت‌اندیشی» دفتر سیاسی سازمان را تشکیل و اعضای اصلی آن را به شرح ذیل منصوب می‌کنم.

انتظار است این کمیسیون پس از بحث و بررسی های علمی و کارشناسی دقیق نسبت به تعیین و تبیین شاخص‌های ارزیابی عدالت اجتماعی براساس منابع، مراجع و پیمایش‌های عدالت‌پژوهانه، راه‌بردها و سیاست‌های سازمان را در این حوزه تدوین و جهت بررسی و تصویب به دفتر سیاسی و شورای مرکزی ارایه نماید.

برای تحقق این منظور از دوستان گرامی و اندیشمندم آقایان مسعود رهبری، محمدشریف شاهی، پیام نیک‌نشان، پویا قلی‌پور، عارف سپهری، امیر تاکی، محمد ثاقب‌فر، امان‌الله باطنی، افتخار برزگریان و سرکار خانم زینب بحرینی به عنوان اعضای اصلی و اولیه این کمیسیون تقاضا دارم در چارچوب مرام‌نامه و اهداف کلان حزب نسبت به تشکیل این کمیسیون اقدام و از گفت و گو و مشاوره با دیگر صاحب نظران این حوزه نهایت بهره را داشته باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا