سرخط خبرهای سازمان

شانزدهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی در تیرماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود

سخنگوی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی از برگزاری شانزدهمین کنگره‌ی سراسری این حزب در اواخر تیرماه سال جاری خبر داد.

رضا سالیانی عضو شورای مرکزی و سخنگوی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در مصاحبه با سایت بوی باران از برنامه‌ی این حزب برای برگزاری شانزدهمین مجمع عمومی سالیانه‌ی خود در اواخر تیرماه خبر داد.
رضا سالیانی با اشاره به اهمیت کنگره‌ی شانزدهم گفت: “در این کنگره یکی از مهمترین رخ‌دادهای تشکیلاتی این حزب رقم خواهد خورد. انتخاب شورای مرکزی، بازرسان و دبیرکل حزب برای دوره‌ی سه‌ساله‌ی آینده در دستور کار این مجمع قرار دارد. ضمن اینکه با توجه به پیشنهادات ارکان و اعضای حزب، برنامه‌ها و راهبردهای حزب با تصویب کنگره در دستور کار قرار خواهند گرفت.”


وی دیگر دستور کار برگزاری نشست مجمع عمومی را بررسی مسایل مهم و اساسی کشور با حضور صاحب‌نظران و اعضای حزب از سراسر کشور و تصمیم‌گیری در رابطه با آن برشمرد.
عضو شورای مرکزی سازمان عدالت و آزادی با بیان اینکه: “طبق اساسنامه مراتب برگزاری کنگره را به اطلاع وزارت کشور رسانده‌ایم.” ابراز امیدواری کرد که با مشارکت بالای اعضای حزب از سراسر کشور و با همراهی نهادهای ذیربط کنگره‌ی شانزدهم این حزب در سطحی بالا برگزار شود.
لازم بذکر است سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی یکی از احزاب اصلاح‌طلب است که در جبهه‌ی اصلاحات عضویت دارد. این حزب که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرده است در ۲۵ استان حضور داشته است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا