سرخط خبرهای سازمان

نخستین دفتر منطقه ای سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در استان فارس آغاز به کار کرد

بوی باران | نخستین منطقه سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در کشور آغاز به کار کرد.

نخستین دفتر منطقه ای سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدور حکم رییس منطقه فارس رسماً آغاز به کار کرد. دبیرکل سازمان پس از مذاکرات صورت گرفته با شورای مرکزی حزب، “مسعود رهبری” را به عنوان رییس نخستین منطقه حزب انتخاب نمود و حکم ایشان را صادر کرد.

iifj 93سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی از احزاب اصلاح طلب کشور بوده که به عنوان نخستین حزبی که دفتر مرکزی آن خارج از تهران و در اصفهان واقع شده است فعالیت می کند. در انتخابات اخیر ریاست جمهوری سازمان از کاندیداتوری دکتر حسن روحانی حمایت کرد.

“مسعود رهبری” از فعالان سیاسی اصلاح طلب فارس می باشد که در حال حاضر دانشجوی دکترای دانشگاه اصفهان است.

سازمان عدالت و آزادی اسران اسلامی که حزبی سراسری است، بر اساس سند چشم انداز جدید بنا دارد توسعه محدود تشکیلاتی را در دستور کار قرار دهد و ظرف ماه های آتی در برخی دیگر از استان های کشور نیز دفاتر منطقه ای این حزب افتتاح خواهد شد.

خاطر نشان می سازد در جلسه پیشین شورای مرکزی حزب، “مسعود رهبری” به عنوان معاون سیاسی دبیرکل سازمان نیز انتخاب و حکم ایشان صادر گردید.

متن حکم رییس منطقه فارس سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی به شرح زیر است:

به نام خدا

حضور برادر فرهیخته جناب آقای مسعود رهبری

باسلام و احترام

نظر به شناخت دیرینه ای که از اعتقادتان به میهن و نظام جمهوری اسلامی ایران داشته ام و نیز تقوا و دانشی که در شما سراغ دارم و با عنایت به معرفی صورت گرفته از جنابعالی به شورای مرکزی حزب، به موجب این حکم به عنوان رییس منطقه فارس سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی منصوب می گردید.

امید است در سایه عنایت حضرت حق و یاری گرفتن از دلسوزانِ به دین و مملکت، برای اعتلای گفتمان اصیل اصلاحات و آموزه های نظری موجود در مرامنامه و سندهای چشم انداز حزب، در پویا نمودن فضای سیاسی و اجتماعی آن استان همت نموده و شاهد گسترش کمی و کیفی تشکیلات باشیم.

ایام عزت مستدام

مهدی مقدری

دبیرکل سازمان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا