سرخط خبرهای سازمان

ضیافت افطاری سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی برگزار شد

بوی باران- ضیافت افطار سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی شب گذشته با حضور نمایندگان احزاب اصلاح طلب و اعتدال گرا ، شخصیت های سیاسی، فرهنگی و فعالان اجتماعی و نمایندگان دفاتر آیات عظام صانعی، موسوی اردبیلی و طاهری اصفهانی برگزار شد.

در این مراسم دکتر احمد شیرزاد که پس از سالها در جمع اصلاح طلبان اصفهان سخنرانی می کرد به ایراد سخن پرداخت و به تحلیل وضعیت سیاست داخلی و خارجی پرداخت.

مشروح سخنرانی دکتر احمد شیرزاد در ضیافت افطار سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی به زودی در گزارشی تکمیلی از آن مراسم در بوی باران منتشر خواهد شد.

 

 

 

دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی :

راهبرد سازمان در عرصه معادلات سیاسی کشور “اتحاد استراتژیک با اصلاح طلبان” و “اتحاد و انتقاد” با دولت است

پیش از سخنان دکتر احمد شیرزاد ، مهدی مقدری ضمن خیرمقدم به نمایندگان احزاب، گروه های سیاسی، فعالان سیاسی و اجتماعی و نیز نمایندگان ستادهای دکتر روحانی در سراسر استان اصفهان، از حضور دکتر احمد شیرزاد پس از سالها در جمع اصلاح طلبان اصفهان تشکر کرد.

دبیرکل سازمان در ادامه با اشاره به سالهای نخستین شکل گیری حزب در دهه هفتاد خاطر نشان ساخت: در آن سالها که عنوان حزب “کانون همبستگی پیروان خط امام” بود و با مخالفت وزارت کشور به “سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی” تغییر یافت، سازمان به حزب ۹ نفره معروف بود؛ اما با همت و پشتکار شورای مرکزی ادوار سازمان و دبیران کل سالهای گذشته امروز شاهد توسعه و گسترش حزب در برخی استانهای کشور هستیم.

مقدری ادامه داد: پس از حمایت سازمان از نامزدی دکتر روحانی و پیروزی ایشان در سال قبل مرحله جدیدی در ساختار و برنامه ها و چشم انداز سازمان شروع شده و با تصویب و انتشار بیانیه ماموریت حزب در چشم انداز سال ۱۴۰۰، ارکان سازمان با جدیت تمام تکمیل شده و در راستای این برنامه جلو می رود.

رییس دفتر سیاسی سازمان با اشاره به راهبردهای حزب اعلام داشت: سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی همچون گذشته برپایه راهبرد “اتحاد استراتژیک با اصلاح طلبان” در عرصه سیاسی ایران حضور دارد و در تعامل با دولت به عنوان حزب حامی ایشان راهبرد ما همانطور که در کنگره اخیر عنوان داشتیم راهبرد “اتحاد و انتقاد” است و البته امیدواریم دولتمردان ما را از این حمایتی که سال گذشته داشته ایم در برابر ملت روسفید کنند.

دبیرکل سازمان در پایان از اعضای کمیته اطلاع رسانی و تحریریه تارنمای رسمی حزب تشکر کرد و افزود: در سالهای اخیر تارنمای “بوی باران” با تمام سختی ها و مشکلات پیش رو ضعف و خلا اطلاع رسانی اصلاح طلبان در استان را به دوش کشیده و امیدواریم با برنامه های جدیدی که در دست تهیه است این فعالیتها بهتر از گذشته ادامه یابد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا