سرخط خبرهای سازمان

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی: در دفاع از مظلومان و همراه با سایر اصلاح طلبان در راهپیمایی “روز قدس” شرکت خواهیم کرد

به گزارش بوی باران، سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی با صدرو اطلاعیه ای ضمن دعوت مردم و اعضای حزب برای شرکت در راهپیمایی روز قدس خواستار اقدام نهادهای بین المللی از جمله سازمان ملل، سازمان همکاری‌های اسلامی و اتحادیه عرب  برای توقف جنایات جنگی اسرائیل و جلوگیری از کشتار مردم غزه شد.

Gaza. IIFJ

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

 به نام خداوندگار صلح

بار دیگر در آستانه روز دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین، “روز قدس” قرار گرفته ایم. این بار نیز، همچون بسیاری از روزهای تاریخِ این ملت ستم دیده، شاهد جنایات جنگی ماشین جنگ اسراییل غاصب هستیم و دوباره بنیادگرایی، خشونت و افراط چهره زشت خود را برای جهانیان نمایان کرد وماکیاولیسم دردانه غرب، اسرائیلِ صهیونیست تبار، در روزهای اخیر فاجعه آفرید.

آخرین جمعه ماه رمضان امسال ، جمعه سیاه حقوق بشرست . جمعه ای که تابوت حقوق بشر را براستی باید بر دست گرفت و بر نظم نوین جهانی گریست ؛ نظمی که در بستر آن بمب و موشک و گازهای سمی سهم کودکان و زنان و مردم بی دفاعیست که زنده زنده ، قربانی آپارتاید صهیونیستی می شوند؛ نظمی که در بستر آن تحریم از آن دولتی ست که تنها گمانه داشتن سلاح هسته ای در مورد آن می زنند اما آنسوتر رژیم اشغالگر قدس که خود را بزرگترین قربانی نسل کشی تاریخ می داند اینک خود وقیحانه و بی هیچ واهمه ای از تحریم در غزه نسل کشی را در دستور کار خود قرار داده و بدینوسیله تنفر جهانی را بیش از پیش برانگیخته است؛باری این سرنوشت محتوم تمام رژیم هاییست که حیات و ممات خود را به بحران گره زده و فلسفه وجودی آنها در جنگ و آتش افروزیست.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی همراه با سایر احزاب و گروه های سیاسی اصلاح طلب که همواره در برابر ظلم و بی عدالتی سکوت ننموده، از ملت بزرگ ایران و اعضای حزب برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت می نماید. مشارکت ایرانیان حداقل کاری است که برای بیداری ملت های آزاده در سراسر جهان می تواند الگو قرار گیرد.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی همچنین از دستگاه دیپلماسی کشور و فعالان مدنی بین المللی می خواهد فشارها و رایزنی های لازم را برای اقدام های موثر نهادهای بین المللی از جمله سازمان ملل، سازمان همکاری های اسلامی و اتحادیه عرب در جلوگیری از این جنایات به کار بندد.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی

یکم مرداد ماه نود و سه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا