سرخط خبرهای سازمان

دکتر “الهام فخاری” رییس منطقه تهران سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی شد

بوی باران | رییس دفتر منطقه ای  سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در استان تهران منصوب شد.

دبیرکل سازمان پس از رای شورای مرکزی حزب، حکم “دکتر الهام فخاری” را به عنوان رییس منطقه ای حزب در تهران  صادر کرد.

گفتنی است، الهام فخاری دکتری روان‌شناسی تربیتی از دانشگاه الزهرا دارد. وی استاد دانشگاه ، عضو اتاق فکر نوآفرینان و کارآفرینان اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران است. وی پیشتر عضو علی البدل شورای شهر اصفهان در دوره دوم بود.

چندی پیش مهدی مقدری طی حکمی، دکتر فخاری را به عنوان مشاور امور زنان دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی منصوب کرده بود.

iifj 93

متن حکم دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی به شرح زیر است:

به نام خدا

حضور محترم سرکار خانم دکتر الهام فخاری
باسلام و احترام

نظر به شناخت دیرینه ای که از اعتقادتان به میهن و نظام جمهوری اسلامی ایران داشته ام و نیز تقوا و دانشی که در شما سراغ دارم و با عنایت به معرفی صورت گرفته از جنابعالی به شورای مرکزی حزب، به موجب این حکم به عنوان رییس شورای منطقه تهران سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی منصوب می گردید.
امید است در سایه عنایت حضرت حق و یاری گرفتن از دلسوزانِ به دین و مملکت، برای اعتلای گفتمان اصیل اصلاحات و آموزه های نظری موجود در مرامنامه و سندهای چشم انداز حزب، پیروز و سربلند باشید.
با توجه به اینکه سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی نخستین حزب سراسری کشور است که دفتر مرکزی آن خارج از پایتخت سیاسی کشور می باشد، انتظار مجموعه ارکان حزب از شورای منطقه تهران این است که تلاش های جدی و ثمربخشی در ارتباط با نهادهای حاکمیتی و مدنی کشور به ویژه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و احزاب و گروه های سیاسی از خود نشان داده و یاری رسان نیازهای دفتر مرکزی و سایر مناطق سازمان شود.
خداوند یار و نگهدارتان باد.
ایام عزت مستدام

مهدی مقدری

دبیرکل سازمان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا