سرخط خبرهای سازمان

معاون دبیرکل سازمان عدالت و آزادی: نمایندگان دلواپس بحران آب اصفهان، در برابر تصمیم های احمدی نژاد سکوت کردند

آنگاه که رییس دولت پیشین و مدیرانش دست به اقدامات غیرقانونی و نابخردانه در مساله آب زاینده رود زدند ایشان چرا دلواپس نشدند و سکوت کردند؟!. مردم ما سکوت دیروز و دلواپسی در آستانه انتخابات سال بعد را فراموش نخواهند کرد.

صفوی از رسانه های اصفهان و کشور درخواست کرد از نمایندگان فعلی بخواهند تا در برابر سکوت شان در قبال بحران های دست به گریبان اصفهان که در آینده به بحران های ملی بدل خواهد شد پاسخگویی داشته باشند و اعلام کنند در دولت قبل برای این مسائل چه کرده اند؟.

متاسفانه مدیران راستگرا و ابقا شده دولت قبل نیز با وجود تغییر دولت و شرایط سیاسی کشور هنوز فکر می کنند احمدی نژاد سرکار است و کماکان با همان رویکردها به تریبون رسمی تندروها بدل شده اند.

بوی باران | معاون طرح و برنامه دبیرکل سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در گفت و گویی با بوی باران برخی اقدامات نمایندگان استان اصفهان را صرفاً تبلیغاتی خواند.

سید سعید صفوی با انتقاد از موضعگیری های اخیر نمایندگان استان اصفهان درباره موضوع آب گفت: کسانی که در دولت قبل با دفاع کورکورانه از دولتمردان در برابر تصمیم های غیرکارشناسی سکوت کردند امروز دلواپس شده اند.

وی خاطر نشان ساخت: آنگاه که رییس دولت پیشین و مدیرانش دست به اقدامات غیرقانونی و نابخردانه در مساله آب زاینده رود زدند ایشان چرا دلواپس نشدند و سکوت کردند؟!. صفوی افزود: مردم ما سکوت دیروز و دلواپسی در آستانه انتخابات سال بعد را فراموش نخواهند کرد.

عضو شورای مرکزی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی افزود: در چند ماه گذشته شاهدیم نمایندگان استان به ویژه نماینده های محترم اصفهان برخی اقدامات دولت تدبیر و امید را به نام خود مصادره کرده و از سوی دیگر شمشیر را از رو برای دولت بسته اند. صفوی گفت: اخیراً نماینده ای مصوبات پیگیری شده استاندار اصفهان و اداره کل محیط زیست استان در پلمپ برخی دستگاه های آلوده کننده اصفهان را به نام خود ثبت کرده و در میتینگی به اصطلاح فرهنگی در اداره کل فرهنگ و ارشاد استان به دفاع از کارنامه غیرواقعی اش پرداخته است در حالی که پیشتر گزارش این اقدام های دولت به شهروندان داده شده بود.

معاون دبیرکل سازمان تصریح کرد: نمایندگان اصفهان از سویی نقش نخست در استیضاح وزیر علوم و فشار به وزرا را دارند و در برابر دولت صف کشیده اند و از سوی دیگر دنبال سهم خود از مدیریت استان هستند و با وجود به نتیجه رسیدن خواسته هایشان در مسائل مدیریتی استان، با دولت تعامل ندارند.

صفوی گفت: متاسفانه مدیران راستگرا و ابقا شده دولت قبل نیز با وجود تغییر دولت و شرایط سیاسی کشور هنوز فکر می کنند احمدی نژاد سرکار است و کماکان با همان رویکردها به تریبون رسمی تندروها بدل شده اند که نمونه های آن را در ماه های قبل در خبرها دیدیم و شنیدیم.

صفوی در پایان از رسانه های اصفهان و کشور درخواست کرد از نمایندگان فعلی بخواهند تا در برابر سکوت شان در قبال بحران های دست به گریبان اصفهان که در آینده به بحران های ملی بدل خواهد شد پاسخگویی داشته باشند و اعلام کنند در دولت قبل برای این مسائل چه کرده اند؟.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا