سرخط خبرهای سازمان

اجلاس سراسری_آموزشی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی مهرماه برگزار خواهد شد

بوی باران | رییس کمیته مرکزی آموزش و پژوهش سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی از برگزاری اجلاس سراسری _ آموزشی حزب در مهرماه آتی خبر داد.

باطنی در گفت و گو با بوی باران اعلام کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته اجلاس سراسری _ آموزشی سازمان در روز جمعه ۱۱ مهر ماه با حضور اعضای سازمان از تمامی مناطق تشکیل شده کشور در اصفهان برپا خواهد شد.

وی افزود: عنوان این اجلاس “آموزش بنیان تشکیلات” است که با هدف گسترش مبانی آموزشی سازمان و با رویکرد بررسی اهداف و چشم اندازهای آتی حزب برگزار خواهد شد. رییس کمیته مرکزی آموزش و پژوهش سازمان خاطر نشان ساخت: این برنامه در چهار بخش کارگاه های آموزشی، میزگردهای تخصصی، سخنرانی پیرامون آسیب شناسی تحزب در ایران و  پرسش و پاسخ درباره مسائل روز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تشکیل می شود.

باطنی در پایان از رونمایی برخی طرح ها و برنامه های آتی سازمان در خلال این اجلاس خبر داد و افزود: پس از ماه ها بررسی طرح های جامع در دفتر سیاسی حزب،  در خلال برخی کارگاه ها و میزگردهای اجلاس پیش رو، این طرحها رونمایی خواهد شد و به اطلاع اعضای سازمان خواهد رسید.

عضو شورای مرکزی سازمان در پایان اشاره کرد: پس از برگزاری کنگره اخیر سازمان، تمامی کمیته های مرکزی و کمیسیون های سازمان فعال شده و اعضای آن برای دو سال آینده انتخاب شدند و دور جدید  فعالیت های حزب را از سر گرفتند.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا