سرخط خبرهای سازمان

شهردار اصفهان: مردم در انتخابات اخیر شورای شهر به شهرداری اصفهان رأی دادند

سقاییان نژاد: براساس نظر سنجی و ارزیابی که جهاد دانشگاهی و استانداری انجام داده بیش از ۷۰ درصد مردم از خدمات شهرداری رضایت داشته اند/ انتخاب مجدد بنده به عنوان شهردار نشانگر این است که نمره قابل قبولی از مردم گرفته ام.

دکتر سید مرتضی سقاییان نژاد در نشست خود با خبرنگاران در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران در خصوص تعیین نمره عملکرد شهرداری اظهارداشت: بسیار سخت است نمره به خودم بدهم اما در حال حاضر ۱۱ نفر از اعضای شورای اسلامی از ۲۱ نفر در دوره قبلی شورا و در شهرداری فعالیت می کردند و این بدان معناست که در یک رفراندوم مردمی فعالیت های شهرداری قابل قبول بوده است.
به گزارش ایمنا، وی افزود: ۱۱ نفر از اعضای شورای شهر فعلی افرادی هستند که در شهرداری بوده اند که هشت نفر آنها در دوره پیشین شورای شهر اصفهان حضور داشتند و ۳ نفر دیگر یعنی آقایان صلواتی، امینی و آذربایجانی از بدنه شهرداری هستند.
وی با بیان این مطلب که تبلور فعالیت های شهرداری در شورای اسلامی شهر خلاصه شده است ادامه داد: براساس نظر سنجی و ارزیابی که جهاد دانشگاهی و استانداری انجام داده بیش از ۷۰ درصد مردم از خدمات شهرداری رضایت داشته اند.
شهردار اصفهان اضافه کرد: انتخاب مجدد بنده به عنوان شهردار نشانگر این است که نمره قابل قبولی از مردم گرفته ام.
شهردار اصفهان با اشاره به تعاملات دوسویه بین استانداری و شهرداری اصفهان گفت: شهرداری اصفهان هم در دوره گذشته و هم در دوره جدید جز تعامل چیزی در ذهن نداشته و در تمامی ابعاد اعلام حمایت داشته است اما باید توجه داشت این تعاملات تا چه اندازه عملیاتی می شود.
دکتر سقائیان نژاد افزود: در حال حاضر دکتر زاکر در بین ما حضور ندارند و جایز نمی دانم فردی که قبلا مسئولیتی داشته به نقد گذاشته شود امیدوارم ایشان هر کجا هستند موفق و موید باشند.
وی با بیان اینکه با دکتر زرگر پور استاندار جدید از دهه ۶۰ ارتباطات نزدیکی داشتم تصریح کرد: در سنوات گذشته نیز که دکتر زرگرپور در بخش سرمایه گذاری فعال بودند در امور شهری و استانی تعاملاتی برای توسعه و پیشرفت اصفهان داشته ایم.
شهردار اصفهان با بیان اینکه اولین تعامل استانداری و شهرداری در بحث مترو بود، خاطرنشان کرد: استاندار اعتقاد داشتند باید مدیرعامل سازمان قطارشهری تغییر یابد و من هم بر این مهم تایید داشتم که با تعامل مدیرعامل سازمان تغییر کرد و مهندس شعرباف که سابقه خوبی در رابطه با امور شهری و مترو دارند جایگزین شدند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا